Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Muzeum Krakowa wprowadza w grudniu 2022 roku ograniczenia funkcjonowania wszystkich oddziałów - zobowiązanie takie nakłada na nas „ustawa o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej” z 29 września 2022 r. Więcej informacji w zakładce AKTUALNOŚCI.

Ostatnie dni głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego

Przypominamy o ostatnich dniach głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Do dyspozycji mieszkańców jest w tym roku 38 milionów złotych.

Z tego 7,6 mln zł przeznaczonych jest na projekty ogólnomiejskie, natomiast aż 30,4 mln zł na wnioski dzielnicowe. Aż szkoda nie skorzystać!
Do 14 października głosować można online na www.budzet.krakow.pl do czego zachęcamy gorąco, to wygodna i szybka forma. Preferujecie głosowanie osobiście? Zapraszamy do punktów głosowania. Mapa z punktami: https://bit.ly/3M9MMh3

#bowarto #bokrakow #obywatelskikrakow
Głosuj BOwarto!