Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Muzeum Krakowa wprowadza w grudniu 2022 roku ograniczenia funkcjonowania wszystkich oddziałów - zobowiązanie takie nakłada na nas „ustawa o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej” z 29 września 2022 r. Więcej informacji w zakładce AKTUALNOŚCI.

Pałac Krzysztofory miejscem przyjaznym rodzinom z dziećmi

Podczas uroczystej gali na Zamek Królewski na Wawelu odebraliśmy certyfikat i tym samym znaleźliśmy się w gronie laureatów plebiscytu "Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi".

W ten sposób Pałac Krzysztofory został wyróżniony jako miejsce, które na co dzień aktywnie podejmuje działania na rzecz tworzenia udogodnień dla rodzin z dziećmi.
Plebiscyt „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi” realizowany jest w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”, objętej honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa.
Ogromnie się cieszymy z tego wyróżnienia i gorąco zachęcamy do odwiedzania Krzysztoforów przez dużych i tych trochę mniejszych .
Relacja z wydarzenia znajduje się na stronie.