Planowana zmiana cenników oprowadzań w Fabryce Emalia Oskara Schindlera, Aptece Pod Orłem, Ulicy Pomorskiej oraz w Starej Synagodze

W związku z planowaną zmianą od 02.01.2024 r. warunków umowy na świadczenie zewnętrznych usług przewodnickich w oddziałach: Fabryka Emalia Oskara Schindlera, Stara Synagoga oraz w filiach: Ulica Pomorska i Apteka pod Orłem Tadeusza Pankiewicza - Muzeum Krakowa zmuszone jest dokonać zmian w cenach usług przewodnickich na wystawach stałych w wymienionych oddziałach i filiach.

Zmiana obejmie wszystkie usługi przewodnickie zakupione lub zarezerwowane od dnia 22.11.2023 r. z terminem zwiedzania od 02.01.2024 r. Ceny usług zakupionych do dnia 21.11.2023 r. włącznie lub na zwiedzanie z terminem przed dniem 01.01.2024 r. nie ulegają zmianie.