„Porozmawiajmy o dzielnicach” - zaproszenie do wypełnienia ankiety

Kolorowy baner reklamujący wydarzenie

Szanowni Państwo, zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety skierowanej do mieszkańców i mieszkanek sześciu południowych Dzielnic Krakowa, jej celem jest zebranie potrzeb oraz pomysłów na dalszy zrównoważony rozwój miasta.

Komunikat dotyczący realizacji akcji ankietowej „Porozmawiajmy o Krakowie w dzielnicach VIII-XIII”
Anonimowa ankieta skierowana jest do mieszkańców i mieszkanek sześciu południowych Dzielnic Krakowa:
Dębniki - VIII,
Łagiewniki-Borek Fałęcki - IX,
Swoszowice - X,
Podgórze Duchackie - XI,
Bieżanów-Prokocim - XII,
Podgórze - XIII.

Ankietę można wypełnić w terminie do 27 marca br. -link do ankiety: https://tinyurl.com/45ka4m4c - lub w punktach stacjonarnych, których wykaz będzie opublikowany wkrótce na stronie www.obywatelski.krakow.pl.

Celem badania jest zebranie opinii mieszkańców i mieszkanek dotyczących działań Miasta na rzecz poprawy jakości życia w ich najbliższym otoczeniu.

Opracowane wyniki ankiet zostaną omówione na spotkaniach Zastępców Prezydenta Miasta Krakowa: Pana Jerzego Muzyka i Pana Andrzeja Kuliga oraz dyrektorów komórek organizacyjnych Urzędu Miasta i miejskich jednostek organizacyjnych:

·  Dzielnica XIII Podgórze: 12 kwietnia, Centrum Kultury "Podgórza", ul. Sokolska 13

·  Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim: 19 kwietnia, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148, ul. Żabia 20

·  Dzielnica XI Podgórze Duchackie: 26 kwietnia, Młodzieżowy DomKultury; ul. Beskidzka 30

·  Dzielnica X Swoszowice: 10 maja, Klub Sportowy Krakus Swoszowice; ul. Moszyńskiego 9

·  Dzielnica IX Borek Fałęcki: 24 maja, Centrum Sztuki Współczesnej Solvay; ul. Zakopiańska 62

·  Dzielnica VIII Dębniki: 31 maja, Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Komandosów 29 14 czerwca, Klub Tyniec, ul. Dziewiarzy 7

·  Spotkanie podsumowujące dla wszystkich Dzielnic: 21 czerwca, Centrum Sztuki Współczesnej Solvay; ul. Zakopiańska 62

Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godzinie 17.00.

Podczas planowanych spotkań odbędzie się również prezentacja planowanych inwestycji i innych działań Miasta na terenie poszczególnych dzielnic, a następnie odbędzie się dyskusja, w trakcie której mieszkańcy będą mogli przedstawić swoje pomysły zmian w najbliższym otoczeniu.

Czekamy na Państwa opinie!
Kolorowy baner reklamujący wydarzenie