Praca oddziałów Muzeum Krakowa podczas weekendu majowego. Link

Porozmawiajmy o Krakowie w dzielnicach podgórskich - debata na temat przyszłości krakowskiego transportu

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa oraz Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki zapraszają na otwartą debatę na temat przyszłości krakowskiego transportu.

Szanowni Państwo,
Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia urzędu Miasta Krakowa uprzejmie informuje, iż w ramach prac Krakowskiego Panelu Transportowego, we współpracy z Politechniką Krakowską, w dniu 14 lutego br. o godzinie 17.30 zaplanowano przeprowadzenie otwartej debaty na temat przyszłości krakowskiego transportu.

Debata ta odbędzie się na terenie Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24 - budynek Działownia, sala wykładowa 1/7 – I piętro. W debacie oprócz  reprezentantów Wydziałów i Miejskich Jednostek Organizacyjnych wezmą także udział eksperci z Politechniki Krakowskiej.

Urząd Miasta Krakowa

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki