Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Strona korzysta z ciasteczek!

Promocyjne zwiedzanie Wieży Ratuszowej oraz Wystawy stałej w Pałacu Krzysztofory z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet

Czarno-biała fotografia. Młode kobiety skaczące na trawie.

Zapraszamy do zwiedzania Wieży Ratuszowej otwartej po przerwie zimowej oraz wystawy stałej w Pałacu Krzysztofory. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet wstęp do tych oddziałów dla wszystkich Pań będzie w promocyjnej cenie 1 zł.

Pałac Krzysztofory – Miesiąc Krakowianek

  • W dniach 8, 11 i 12 marca 2023 r., w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Kobiet oraz zainicjowanej przez Urząd Miasta Krakowa akcji Miesiąc Krakowianek, wszystkie Panie chcące zwiedzić wystawę stałą „Kraków od początku, bez końca” prezentowaną w oddziale Muzeum Krakowa Pałac Krzysztofory, mogą ją zwiedzić po zakupieniu biletu wstępu w promocyjnej cenie  1,00 zł brutto za osobę.
  • Dodatkowo w dniach 11 i 12 marca 2023 r., od godz. 11.00 – zorganizowane zostanie oprowadzenie po wystawie stałej „Kraków od początku, bez końca”. Udział oprowadzaniu odbywa się w cenie biletu wstępu na wystawę stałą, a dla pań w cenie 1,00 zł brutto. Konieczne jest dokonanie uprzedniej  rezerwacji miejsc w Centrum Obsługi Zwiedzających.
  • W dniu 15 marca 2023 r. o godz. 17.00  w  Sali Miedzianej  w Pałacu Krzysztofory odbędzie się wykład pt. „Królowa Jadwiga – święta, monarcha i filantropka” - połączony ze zwiedzaniem wystawy „Kraków od początku, bez końca”.  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, bez konieczności rezerwacji miejsc.

Wieża Ratuszowa - Międzynarodowy Dzień Kobiet

  • W dniu 8 marca 2023 r., w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Kobiet, wszystkie panie chcące zwiedzić Wieżę Ratuszową mogą ją zwiedzić po zakupieniu biletu wstępu w promocyjnej cenie  1,00 zł brutto za osobę.

Informacje organizacyjne

Rezerwacja miejsc w Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków,
możliwość zakupu biletów w kasie Wieży Ratuszowej oraz w Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków,
tel.: 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl.
Zapraszamy!
Czarno-biała fotografia. Młode kobiety skaczące na trawie.

Powiązane oddziały