Praca oddziałów Muzeum Krakowa podczas weekendu majowego. Link

Wydłużone weekendowe godziny otwarcia wystawy „Trzepaki, Reksio, Atari”

Szanowni Państwo, w związku z bardzo dużym zainteresowaniem wystawą „Trzepaki, Reksio, Atari”, podjęliśmy działania zmierzające do tego, aby zwiedzało się ją płynniej i wygodniej.

Od środy do piątku wystawa pozostaje otwarta w godz. 10:00-17:00, wydłużamy natomiast czas jej zwiedzania w soboty i niedziele, gdy będzie czynna w godz. 10:00-18:00.

Z uwagi na długość zwiedzania ekspozycji, ostatnie wejścia na nią będą możliwe godzinę przed zamknięciem.

Zachęcamy do zakupu biletów online, za pośrednictwem strony www.muzeumkrakowa.pl

Przypominamy, że zakup biletów przez stronę internetową jest możliwy najpóźniej na 24 godziny przed datą zwiedzania, a rezerwacja oprowadzania - najpóźniej 4 dni przed jego datą.

Oczywiście pozostaje także możliwość zakupu biletów w kasie muzeum.

Zachęcamy do śledzenia profilu Muzeum Nowej Huty, oddziału Muzeum Krakowa, na Facebooku. W przypadku znacznie wydłużonego czasu oczekiwania na wejście na wystawę, będziemy starali się o tym na bieżąco Państwa informować.

Mamy nadzieję, że podjęte działania poprawią komfort zwiedzania wystawy. Niestety, nie zdołamy zmienić jednego – ograniczonej przepustowości sali.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy!