Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Szanowni Państwo, w związku z trwającymi przygotowaniami do wystawy obejmującej twórczość artystyczną Włodzimierza Tetmajera, poszukujemy prac malarskich, rysunkowych lub opracowanych w innych technikach jego autorstwa. Więcej informacji w zakładce Wydarzenia >> Aktualności.
Strona korzysta z ciasteczek!

Drążenie miasta. Ziemia

Zapraszamy na kolejną edycję święta oddziału Rynek Podziemny!

Program święta oddziału Rynek Podziemny

W styczniu 2022 r. już po raz jedenasty w ramach święta oddziału Rynek Podziemny drążymy miasto w poszukiwaniu różnych tematów związanych z Krakowem. Od trzech lat towarzyszą nam w tym żywioły. Teraz przyszedł czas na kolejny z nich – ziemię. Przyjrzymy się ziemi z punktu widzenia geodetów, geografów, artystów, a także historyków oraz historyków sztuki. Dzięki życzliwości Muzeum Geologicznego ING PAN udamy się w fascynującą podróż do wnętrza ziemi, a wiosną poznamy sekrety krakowskich ogrodów. Nie zapomnimy też o najmłodszych uczestnikach święta oddziału, dla których przygotowaliśmy specjalne warsztaty. Zapraszamy!

Na wszystkie wydarzenia obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc w Centrum Obsługi Zwiedzających (e-mail: info@muzeumkrakowa.pl, tel. 12 426 50 60) – (liczba miejsc ograniczona)

Wykłady (wtorki, godz. 17.30, przestrzeń wystawy w Rynku Podziemnym (Rynek Główny 1), (limit 50 osób)

Spacery i spotkania dla dorosłych
14 maja 2022 r - Krakowskie ogrody i parki, prowadzenie: Anna Warzecha

Niedziela dla dzieci
(aktualnie brak oferty)