Ceramiczne talerze (małe i duże)

Najważniejsze informacje
Czas trwania zajęć wynosi średnio od jednej do półtorej godziny.
Udział w wydarzeniach realizowanych w ramach programu Lato w Mieście jest odpłatny.

Bilety:
  • dzieci i młodzież (do lat 18): 20 zł
  • bezpłatny wstęp przysługuje jednemu opiekunowi, pozostali opiekunowie: 20 zł
  • posiadaczom Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem przysługuje 50% zniżki
Bilety można zakupić online poprzez stronę https://bilety.mhk.pl, w kasach muzealnych oddziałów realizujących zajęcia oraz w Centrum Obsługi Zwiedzających.

Informacja: Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków, tel. 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Warsztaty dla rodziny z dziećmi od 6 roku życia Prowadzenie: Chlastu Plastu

Talerzyk deserowy, czy nieco większy by pomieścił śniadanka? Odciśniesz na nim liście, czy trawy? A może ulubionego kwiatka? Praca twórcza ma tę wspaniałą cechę, że daje ogrom możliwości i uwalnia wyobraźnię. Podczas warsztatów będzie można własnoręcznie ulepić swoje osobiste, wyjątkowe talerze lub talerzyki.
Uwaga! Ulepione talerze będą musiały wyschnąć a następnie zostać wypalone w piecu, dlatego odbiór prac możliwy będzie dopiero po upływie ok. 3 tygodni.
Najważniejsze informacje
Czas trwania zajęć wynosi średnio od jednej do półtorej godziny.

Bilety:
  • dzieci i młodzież (do lat 18): 20 zł