W dniu 29 października (wtorek) w godz. 9:00-14:00 Fabryka Emalia Oskara Schindlera będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Link
Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

DNA Krakowa: Nie tylko na Rynku – czy potrzebujemy deglomeracji kultury?

Najważniejsze informacje
Gdzie: Muzeum Podgórza,
Kiedy: 14 listopada 2024
Prowadzenie: Kamil Stasiak i Katarzyna Winiarczyk

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu: DNA Krakowa:

Krakowskie Stare Miasto pełne jest publicznych muzeów, teatrów, prywatnych galerii i innych instytucji kultury. Na placach odbywają się liczne wielkie wydarzenia, ale też występują tu uliczni artyści, skuszeni tłumami przechodzącymi przez Rynek, stanowiącymi potencjalną publikę.

Kultura jednak nie jest tylko wizytówką miasta, powinna być dostępna mieszkańcom, dając im okazję do samorozwoju, oderwania od codzienności i integracji.

O tym jak bardzo krakowska kultura tworzy równomiernie zaplecioną sieć na mapie miasta zastanowimy się wraz z przedstawicielami instytucji, oddolnych inicjatyw, urzędnikami oraz z Wami mieszkańcami.

Prowadzący: Kamil Stasiak i Katarzyna Winiarczyk
Najważniejsze informacje