Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Festiwal Kultura bez barier - zwiedzanie wystawa: Czuły obserwator, czyli malarskie plenery Wincentego Wodzinowskiego

Najważniejsze informacje
Szczegóły i rezerwacja na stronie
Jeśli nie ma już miejsc w systemie, a chcesz przyjść na wydarzenie, skontaktuj się z Panią Elżbietą Lang: e.lang@muzeumkrakowa.pl
Gdzie ponad 100 lat temu malarze uczyli się, a gdzie poszukiwali inspiracji? Jak wyglądały warsztat artysty i malarskie plenery? Czy dzieło sztuki możemy poczuć wszystkimi zmysłami?
Zapraszamy na multisensoryczną wystawę o zapomnianym malarzu, gdzie razem poszukamy odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Przeniesiemy się w malarski świat "bajecznie kolorowej" podkrakowskiej wsi, artystycznego Krakowa, a nawet wojennych okopów.
Najważniejsze informacje
Szczegóły i rezerwacja na stronie