Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie “Fort Jugowice. Dziedzictwo miejsca”

Najważniejsze informacje
Limit: 25 osób
Udział bezpłatny.
Konieczność rezerwacji w Centrum Obsługi Zwiedzających, Rynek Główny 35 (Pałac Krzysztofory), 31-011 Kraków, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl , tel. 12 426 50 60
Zapraszamy do Muzeum i Centrum Ruchu Harcerskiego na bezpłatne oprowadzanie po wystawie stałej “Fort Jugowice. Dziedzictwo miejsca”. Wystawa opowiada o historii Twierdzy Kraków, życiu żołnierzy służących w armii austro-węgierskiej, a także o Swoszowicach - dzielnicy, w jakiej położony jest fort Jugowice 52a.

Oprowadzanie poprowadzi kurator wystawy dr Wacław Szczepanik.
Najważniejsze informacje
Limit: 25 osób