Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Ożywione eksponaty – warsztaty improwizacji teatralnej

Najważniejsze informacje
  • Warsztaty dla dzieci w wieku 7-11 lat
  • Wydarzenie będzie odbywać się na terenie Muzeum i Centrum Ruchu Harcerskiego
  • Prowadząca: Agnieszka Popielczyk-Mościcka
  • Limit uczestników: 15 osób
  • Cena: 20 zł od uczestnika
  • Rezerwacja: konieczność rezerwacji w Centrum Obsługi Zwiedzających, Pałac Krzysztofory 35, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl , tel. 12 426 50 60
  • Sposób oraz miejsce zakupu biletów: kasa w oddziale

Teatralne warsztaty muzealne dla dzieci:

Zapraszamy dzieci w wieku 7-11 lat na niezwykłą podróż do świata, gdzie historia ożywa na naszych oczach! To jedyne w swoim rodzaju warsztaty improwizacji teatralnej, które przeniosą uczestników prosto do serca muzeum! Podczas tego spotkania dzieci wcielą się w rolę "ożywionych eksponatów", które opowiedzą swoje fascynujące historie.

Od zapomnianych legend po nieznane przygody – każdy eksponat kryje w sobie coś wyjątkowego, a oni będą mieli szansę nadać mu nowe, improwizowane życie! Co czeka na uczestników?

• Kreatywne improwizacje: Tworzenie unikalnych historii, które zaskoczą uczestników!
  • Ożywienie eksponatów: A gdyby tak muzealne skarby nagle zaczęły mówić, poruszać się i wchodzić w interakcje? – to właśnie tutaj stanie się rzeczywistością!
  • Praca w grupie: Dzieci będą odkrywać tajemnice muzeum, tworząc niezapomniane scenki pełne emocji i humoru.

To nie będą zwykłe warsztaty – to będzie prawdziwa przygoda, która połączy teatr, historię i wyobraźnię w jedno wielkie, kreatywne wyzwanie!
Najważniejsze informacje
  • Warsztaty dla dzieci w wieku 7-11 lat