Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Sekrety i tajemnice z malarskiej pracowni

Najważniejsze informacje
· zajęcia/warsztaty dla dzieci w wieku 6 - 12 lat
· prowadzenie: Elżbieta Lang (Muzeum Krakowa)
· rezerwacje i sprzedaż biletów na wydarzenia towarzyszące: Centrum Obsługi Zwiedzających, parter Pałacu Krzysztofory; godziny otwarcia: poniedziałek – niedziela 10.00 – 19.00, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl, tel. 12 426 50 60
· zajęcia dla rodzin z dziećmi w cenie 20 zł od dziecka (jednemu opiekunowi przysługuje darmowy wstęp).

Zapraszamy na warsztaty dla małych miłośników sztuki!

Wincenty Wodzinowski był jednym z najpopularniejszych malarzy krakowskich, który przez całe życie malował barwne portrety i słoneczne pejzaże.

Czy zawód malarza to zatem łatwa sprawa? Czym różni się pastel, akryl i farba olejna? Jak malować pejzaż, a jak portret? Kiedy artyści wyszli w plener?

Na te i wiele innych pytań wspólnie poszukamy odpowiedzi na rodzinnych zajęciach.

Prowadzenie: Elżbieta Lang
Najważniejsze informacje
· zajęcia/warsztaty dla dzieci w wieku 6 - 12 lat
· prowadzenie: Elżbieta Lang (Muzeum Krakowa)