Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Sekrety i tajemnice z malarskiej pracowni – warsztaty dla rodzin z dziećmi

Kolorowy obraz przedstawiający kobietę w stroju tradycyjnym.
Najważniejsze informacje
Grupa docelowa: dzieci w wieku 6 – 12 lat i opiekunowie

Bilety:

• oprowadzania kuratorskie w cenie biletu na wystawę
  • oprowadzania dla rodzin z dziećmi i spacery – 20 zł od osoby (w przypadku zajęć dla dzieci wstęp bezpłatny dla 1 opiekuna)
  • zajęcia na zamówienie dla szkół – lekcje muzealne: 100 zł od grupy + 4 zł od osoby, warsztaty edukacyjne: 100 zł od grupy + 5 zł od osoby,
  • od 1 września – zajęcia muzealne dla szkół (lekcje, warsztaty, spacery) – 15 zł od osoby.
Informacje, rezerwacje i zakup biletów:
Centrum Obsługi Zwiedzających, Rynek Główny 35 (Pałac Krzysztofory), 31-011 Kraków, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl, tel. 12 426 50 60
Kontakt w sprawie zajęć dla szkół:
Pałac Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków, e-mail: krzysztofory@muzeumkrakowa.pl tel. 12 619 23 82

Zapraszamy na wydarzenie towarzyszące wystawie „Wincenty Wodzinowski. Czuły obserwator”.

Wincenty Wodzinowski był jednym z najpopularniejszych malarzy krakowskich, który przez całe życie malował barwne portrety i słoneczne pejzaże. Czy zawód malarza to, zatem łatwa sprawa? Czym różni się pastel, akryl i farba olejna? Jak malować pejzaż, a jak portret? Kiedy artyści wyszli w plener? Na te i wiele innych pytań wspólnie poszukamy odpowiedzi na rodzinnych warsztatach.

Prowadzenie: Elżbieta Lang
Kolorowy obraz przedstawiający kobietę w stroju tradycyjnym.
Najważniejsze informacje
Grupa docelowa: dzieci w wieku 6 – 12 lat i opiekunowie

Bilety:

• oprowadzania kuratorskie w cenie biletu na wystawę
Informacje, rezerwacje i zakup biletów:
Kontakt w sprawie zajęć dla szkół: