Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Z parku do parku przez planty i ogród

Najważniejsze informacje
  • Prowadząca: Iwona Wernikowska
  • Limit uczestników: brak
  • Udział: bezpłatny
  • Brak konieczności rezerwacji

Dołącz do sobotniego spaceru śladem podgórskich parków:

Zapraszamy na długi jesienny spacer przez podgórskie parki. Bo Podgórze może pochwalić się kilkoma zielonymi azylami, nie tylko terenem w dawnym kamieniołomie stworzonym przez profesora Bednarskiego.

Jesień jest idealnym momentem, by sprawdzić co w trawie i krzewach piszczy i śpiewa. Odwiedzimy najstarszy park w Podgórzu – Planty Floriana Nowackiego i dwa najnowsze: Stację Wisła i Ogród Chwastów, a przed szumem miasta schronimy się przy Uzdrowisku Mateczny.

Czas trwania spaceru: 2 godziny

Spacer realizowany z dotacji Rady Dzielnicy XIII.
Najważniejsze informacje
  • Prowadząca: Iwona Wernikowska