W dniu 29 października (wtorek) w godz. 9:00-14:00 Fabryka Emalia Oskara Schindlera będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Link
Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie

Najważniejsze informacje
  • Grupa wiekowa odbiorców: 4-10 lat
  • Lokalizacja: Pałac Krzysztofory, wystawa stała
  • Prowadzący: Magdalena Karlikowska-Pąsiek, Adrian Tylek
  • Limit: 50 osób
  • Cena: 20 zł/dziecko (jeden opiekun wstęp wolny)
  • Konieczność rezerwacji i zakupu biletów w Centrum Obsługi Zwiedzających, parter Pałacu Krzysztofory; godziny otwarcia: poniedziałek – niedziela 10.00 – 19.00, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl, tel. (+48) 12 426 50 60

Zapraszamy na niedzielne spotkanie z cyklu: Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie.

Kraków jest miastem, w którym magia świąt i świąteczna atmosfera są naprawdę wyjątkowe. Czasem jednak niestety, w natłoku codzienności, o tym zapominamy. Warto jednak, byśmy wspólnie w sobie tę atmosferę przypomnieli. Na kolejnym spotkaniu z cyklu „Zaczarowany Kraków” będziemy mogli rozbudzić w sobie  ten niesamowity klimat dzięki książce „Magia Świąt” Pani Magdaleny Karlikowskiej-Pąsiek. Poznamy historię Kalinki, która razem z przyjaciółmi będzie miała za zadanie uratować magię świąt. W części warsztatowej natomiast, wykonamy unikatowe ozdoby choinkowe, które przydadzą się podczas nadchodzących świąt.

Magdalena Karlikowska-Pąsiek

Nauczycielka, wykładowczyni i autorka bajek dla dzieci. Zadebiutowała w roku 2022 książką „Superkociaki”, która uczyła o najważniejszych wartościach w życiu człowieka. W swoich książkach, poruszających ważne i nierzadko trudne tematy, łączy przyjemnych bohaterów i ciekawą historię z wątkami dydaktycznymi. Swoimi książkami chce edukować zarówno najmłodszych, jak i dorosłych.

„Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie”, to cykl spotkań dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat, podczas których znani krakowianie czytają utwory związane z Krakowem. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, w niedzielne przedpołudnie (godz. 10.00) w Pałacu Krzysztofory.
Najważniejsze informacje
  • Grupa wiekowa odbiorców: 4-10 lat
  • Lokalizacja: Pałac Krzysztofory, wystawa stała
  • Prowadzący: Magdalena Karlikowska-Pąsiek, Adrian Tylek