Bilety onlineMuzeum dostępne
Ustawienia prywatności
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Aby uzyskać więcej informacji i spersonalizować swoje preferencje, kliknij „Ustawienia”. W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje, a także cofnąć zgodę na używanie plików cookie na poniższej stronie.
Polityka prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Zapowiedź Krakowskiego Babskiego Combra „Śpiewogranie na Starym Kleparzu”

Najważniejsze informacje
  • Wydarzenie odbywa się na targowisku Stary Kleparz
  • Udział bezpłatny

Zapraszamy na Babski Comber.

Prowadzące:
Katarzyna Chodoń - Folklorystka, śpiewaczka, edukatorka polskich tańców i pieśni tradycyjnych. Absolwentka V Studium Folklorystycznego w MCK „Sokół” w Nowym Sączu. Odznaczona Medalem Św. Krzysztofa Muzeum Krakowa w dziedzinie Kultywowanie krakowskich tradycji i obyczajów (2023). Stypendystka MKiDN “Kultura w Sieci” z projektem „Bestiariusz Krakowski” (2020), Miasta Kraków „Kultura Odporna” (2021). Instruktorka śpiewu i tańca tradycyjnego w Teatrze Złoty Róg przy Towarzystwie Przyjaciół Bronowic. Liderka zespołu Kapela Kasi Chodoń. Współpracuje z instytucjami kulturalnymi przy projektach związanych z edukacją regionalną. Wokalistka w zespołach kultywujących tradycje muzyczne polskie i słowiańskie.

Joanna Łucja Cichoń - tancerka i instruktorka tańca, w tańcach tradycyjnych zanurzona od dwudziestu pięciu lat, Stypendystka Miasta Krakowa z programem „Krakoskie Dziady”, pedagożka i terapeutka Gestalt, trenerka języka ruchu i świadomej pracy ciałem.
Najważniejsze informacje
  • Wydarzenie odbywa się na targowisku Stary Kleparz
  • Udział bezpłatny

Powiązane oddziały