Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Co tam słychać na Rękawce?

Grafika promująca wystawę.
Najważniejsze informacje:
typ zajęć:
stacjonarne
Rezerwacje i terminy
Cena: 15 zł brutto od osoby, (jednak nie mniej niż 200 zł brutto od grupy), 1 opiekun na 10 osób wejście bezpłatne
Kontakt do zamówienia warsztatów: Muzeum Podgórza, e-mail: podgorze@muzeumkrakowa.pl, tel. 12 39 68 101, 12 39 68 102

Warsztaty dla dzieci przedszkolnych i klas I-III szkoły podstawowej (na zamówienie)

Rękawka to prastare święto, które odbywa się we wtorek po Wielkanocy. W czasie zajęć opowiemy sobie, skąd wzięła się ta tradycja, jak wyglądała kiedyś, a jak dzisiaj i jakie atrakcje czekały na uczestników tego festynu. Przyjrzymy się zabawkom kupowanym na Rękawce, a w części warsztatowej dzieci same wykonają prostą odpustową zabawkę.

Prowadzenie: Anna Warzecha
Grafika promująca wystawę.