Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Od lokacji do fortyfikacji, czyli jak w Krakowie mury budowano

Srebrny kur
Najważniejsze informacje:
typ zajęć:
stacjonarne
czas trwania:
70 - 90 minut
Ceny biletów na wystawę
Lekcje muzealne, warsztaty edukacyjne, spacery miejskie, gry i questingi jednak nie mniej niż 200 zł od grupy15.00 zł
Zajęcia edukacyjne w oddziale Rynek Podziemny jednak nie mniej niż 200 zł od grupy22.00 zł
Wycieczki objazdowe realizowane w Muzeum Nowej Huty jednak nie mniej niż 200 zł od grupy* *cena nie zawiera kosztów transportu, który Zamawiający organizuje we własnym zakresie15.00 zł
Bezpłatny wstęp przysługuje jednemu opiekunowi na 10 uczestników.
Rezerwacje i terminy
Rezerwacje na zajęcia edukacyjne przyjmowane są najpóźniej na dwa tygodnie przed planowanym terminem wizyty w muzeum, w zależności od dostępności wolnych terminów.
Zamówienia należy składać telefonicznie lub mailowo w oddziale organizującym zajęcia. Numery telefonów oraz adresy mailowe znajdują się w zakładce „Oddziały”.
Zajęcia edukacyjne realizowane przez oddział Celestat prosimy zamawiać mailowo: celestat@muzeumkrakowa.pl  lub telefonicznie 12 431-75-90.

Celestat, ul. Lubicz 16, 31-054 Kraków, tel. e-mail celestat@muzeumkrakowa.pl

Zapraszamy na nasze muzealne zajęcia!

Warsztaty edukacyjne dla dzieci od 5 roku życia
Czas trwania: 70–90 minut
  • edukacja historyczna
  • edukacja artystyczna

Uczestnicy poznają krótką historię lokacji Krakowa, która zapoczątkowała proces budowy miejskich fortyfikacji, a także funkcję i lokalizację najważniejszych średniowiecznych budowli. Następnie wcielą się w rolę budowniczych i na podstawie historycznych ilustracji wzniosą z kloców średniowieczne miasto na wielkoformatowej mapie Krakowa.

średniowiecze, lokacja, miasto, rynek, ratusz, mury miejskie
Srebrny kur
Najważniejsze informacje:
typ zajęć:
stacjonarne
czas trwania:
70 - 90 minut
Ceny biletów na wystawę
Bezpłatny wstęp przysługuje jednemu opiekunowi na 10 uczestników.
Rezerwacje i terminy

Celestat, ul. Lubicz 16, 31-054 Kraków, tel. e-mail celestat@muzeumkrakowa.pl