Do 7 maja przedłużona rejestracja na IX Bieg Pamiętaj z nami 2023

Medal IX Bieg Pamiętaj z nami 2023

Przedłużamy rejestrację na IX Bieg Pamiętaj z nami 2023 do 7 maja. Uwaga: niezależnie od tej daty rejestracja zamyka się w momencie osiągnięcia limitu liczby osób zapisanych oraz z opłaconą opłatą startową.

Ważna jest dla Państwa pamięć o osobach tworzących historię Krakowa?
IX Bieg Pamiętaj z nami jest dla każdego, kto 13 maja pokona trasę o długości 5 km w nie więcej niż 60 minut.

Start:  13 maja 2023, z Ulicy Pomorskiej:
o godz. 11:55 osoby z niepełnosprawnością ruchu,
o  godz. 12:00 pozostali uczestnicy.
Trasa: Ulica Pomorska (start) – ul. Łobzowska – Planty – ul. Podzamcze – Bulwary Wiślane – ul. Podzamcze – Kładka Ojca Bernatka –  ul. Nadwiślańska – ul. Krakusa – ul. Piwna – pl. Bohaterów Getta (meta)

Dla dzieci kibicującym rodzicom bezpłatne warsztaty plastyczne, ruchowe i pierwszej pomocy na pl. Bohaterów Getta,  godz. 11.00-14.00.
Dołącz do nas. Do zobaczenia na starcie.
Medal IX Bieg Pamiętaj z nami 2023

Więcej informacji:

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wydarzenie organizowane we współpracy z:

Partnerzy

Logo Dzielnicy XIII PodgórzeLogo Dzielnicy V KrowodrzaLogo Dzielnicy I Stare MiastoLogo Instytut Judaistyki Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Patron Medialny wydarzenia

Regulamin IX Biegu Pamiętaj z nami 2023

Utrudnienia na trasie dla osób ze specjalnymi potrzebami