Bilety onlineMuzeum dostępne
Ustawienia prywatności
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Aby uzyskać więcej informacji i spersonalizować swoje preferencje, kliknij „Ustawienia”. W każdej chwili możesz zmienić swoje preferencje, a także cofnąć zgodę na używanie plików cookie na poniższej stronie.
Polityka prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Nominacje dla Muzeum Krakowa w Plebiscycie Słoneczniki 2023!

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Babcie, Drodzy Goście! Zachęcamy Was do oddania głosu w plebiscycie Słoneczniki 2023 na najlepszą inicjatywę dla dzieci w Krakowie.

Dziękujemy Grupie Czas Dzieci za nominacje!
Przedstawiamy nominowane inicjatywy Muzeum Krakowa:

Nominacja w kategorii „Sztuki wizualne”: Herbatka u Rydlów – cykl wykładów i warsztatów organizowanych przez Rydlówkę, oddział Muzeum Krakowa

Czarno-biała fotografia z kolorowym filtrem. Rodzina przy stole w ogrodzie.
„Herbatka u Rydlów” nawiązuje do XIX-wiecznego zwyczaju organizowania przez arystokrację i inteligencję salonów literackich, podczas których wymieniano się opiniami o książkach, premierach teatralnych. Były bardzo popularne także w Krakowie. I tak, co  czwartek zapraszaliśmy krakowian i krakowianki na popołudniową herbatkę u Rydlów!

Głosować można tutaj - https://sloneczniki.czasdzieci.pl/ankieta-krakow-2023.php w kategorii - SZTUKI WIZUALNE

Nominacja w kategorii „Język, logika”: Dzień z Krzysztoforkiem (w Pałacu Krzysztofory, oddziale Muzeum Krakowa) i Czasopismo Małych Odkrywców „Krzysztoforek”

Kolorowa okładka czasopisma. Dziewczynka i chłopczyk w Strojach Krakowskich.
Głosować można tutaj - https://sloneczniki.czasdzieci.pl/ankieta-krakow-2023.php w kategoriach: JĘZYK, LOGIKA

Powiązane oddziały