Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W związku z prowadzonymi pracami remontowymi, w dniach 07.09.22 – 09.10.22 r. wyłączona zostaje czasowo ze zwiedzania wystawa stała prezentowana w Muzeum Podgórza - „Miasto pod Kopcem Kraka”. Wystawa czasowa "Stał dwór szlachecki" będzie prezentowana bez zmian.

Pogrzeb śp. Marii Rydlowej

Czarno-białe zdjęcie Marii Rydlowej śp. Pani Maria Rydlowa

Szanowni Państwo, informujemy, że pogrzeb śp. Pani Marii Rydlowej odbędzie się w czwartek 10 marca 2022 r. o godzinie 12:00.

Msza Święta pogrzebowa odbędzie się w Kościele pw. Św. Antoniego w Bronowicach Małych w czwartek 10 marca 2022 r. o godzinie 12:00, następnie nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarzu Bronowickim przy ul. Pasternik 40.
Kondukt pogrzebowy ruszy spod bramy cmentarza o godzinie 13:00.

W tym dniu Rydlówka wyjątkowo pozostaje zamknięta dla zwiedzających.
Czarno-białe zdjęcie Marii Rydlowej śp. Pani Maria Rydlowa