Praca oddziałów Muzeum Krakowa podczas weekendu majowego. Link

Co z ciebie za ziółko? – warsztaty rodzinne

Najważniejsze informacje
Dzieci w wieku 6-10 lat
Limit osób: 15
Cena biletu: 20 zł
Rezerwacja w Centrum Obsługi Zwiedzających, Rynek Główny 35, telefon: (12) 426 50 60, email: info@muzeumkrakowa.pl
Możliwość zakupu biletu w kasie Oddziału.

Zapraszamy na warsztaty rodzinne w ramach programu Święta Rodziny Krakowskiej oraz cyklu Herbatka u Rydlów.

Zapraszamy do Rydlówki na smakowicie pachnące warsztaty zielarskie. Spróbujemy spojrzeć na otaczające nas rośliny okiem bronowickich gospodyń, ale też przez pryzmat sztuki Stanisława Wyspiańskiego. Będziemy przyglądać się jadalnym kwiatom i roślinom leczniczym, by stworzyć z nich zielniki z niebanalnymi opisami.  Nie zabraknie też ciekawych eksperymentów zapachowo-smakowych przy tworzeniu leczniczych naparów z suszonych ziół.

Osoba prowadząca: Ewelina Radecka

Wydarzenie realizowane jest dzięki wsparciu Rady Dzielnicy VI
Najważniejsze informacje
Dzieci w wieku 6-10 lat
Limit osób: 15
Cena biletu: 20 zł
Możliwość zakupu biletu w kasie Oddziału.