Ustawienia prywatności

Dla kogo: dzieci 6 - 13 lat
Limit: 15 osób
Koszt udziału: 20 zł
Rezerwacja: Centrum Obsługi Zwiedzających, Rynek Główny 35, (12) 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Zapraszamy na spotkanie z cyklu: Cztery pory roku w Rydlówce.

Uczestnicy warsztatu dowiedzą się, jak kiedyś przygotowywano się do zimy, jak zabezpieczyć jedzenie, by się nie psuło oraz będą mieć okazję własnoręcznie zakisić kapustę, a w kolejnych odsłonach spróbować swoich sił w pracach gospodarskich.

Jest to początek całorocznego cyklu warsztatów 4 pory roku w Rydlówce. Wydarzenia przybliżą powtarzalność prac polowych wiejskiej rodziny sprzed wieku, czyli realiów życia człowieka kultury agrarnej.
Najważniejsze informacje

Prowadzący: Kamil Kopek