Ustawienia prywatności

info@muzeumkrakowa.pl

Wydarzenie bezpłatne

Świętujmy razem!

Muzyka w Rydlówce brzmi naprawdę wyjątkowo. Z okazji Święta Ulicy Tetmajera zapraszamy serdecznie na (jeszcze) letni koncert kameralny Filharmoników Krakowskich. Wystąpi Kwartet smyczkowy Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie – Feelharmony w składzie: Agata Francuz – skrzypce, Maria Garstecka – skrzypce, Marek Ulański – altówka, Jakub Gajownik – wiolonczela. Jeśli dopisze pogoda, spotkamy się w ogrodzie Rydlówki. W razie deszczu zapraszamy Państwa do Świetlicy.
Najważniejsze informacje
Obowiązuje rezerwacja w Centrum Obsługi Zwiedzających