Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Pan Twardowski czy Krzysztofor Wielki?

Najważniejsze informacje
Miejsce: Wystawa stała „Kraków od początku, bez końca”, Pałac Krzysztofory
Grupa wiekowa odbiorców: 4-10 lat

Limit: 50 osób
Cena: 20 zł/ dziecko (jeden opiekun wstęp wolny)
Konieczność rezerwacji oraz zakup biletów w Centrum Obsługi Zwiedzających, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl, tel. 12 426 50 60

Zapraszamy na wydarzenie w ramach cyklu Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie.

Kraków to magiczne miasto, które oczarowuje wszystkich, którzy się w nim znajdą. Nie mniej czarujący i magiczni byli niektórzy jego mieszkańcy. W grodzie Kraka nie tylko mieszkał, ale i oddawał się arkanom sztuki czarnoksięskiej Pan Twardowski, który zaprzągł czarta do roboty, czyniąc różne cudowności. Pana Twardowskiego zna każdy. A czy słyszeliście o jego koledze po fachu, Krzysztoforze Wielkim? Już niedługo, na kolejnym spotkaniu z cyklu „Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie” poznamy historię obu tych czarodziei, oraz zobaczymy ich wzajemne zmagania.

Osoby prowadzące: Dariusz Cywka, Adrian Tylek

Dariusz Cywka
Aktor, artysta, absolwent filii wrocławskiej Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Znany zarówno z ról dramatycznych jak i komediowych. Jest zarówno twórcą, jak i dyrektorem naczelnym i artystycznym Teatru Otwartego TO w Krakowie. Jest uwielbiany zwłaszcza przez najmłodszą publiczność, która chętnie gromadzi się na widowiskach dla dzieci z elementami teatru żywego, teatru cieni, czy teatru kukiełkowo-lalkowego.

„Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie”, to cykl spotkań dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat, podczas których znani krakowianie czytają utwory związane z Krakowem. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, w niedzielne przedpołudnie (godz. 10.00) w Pałacu Krzysztofory.
Najważniejsze informacje
Miejsce: Wystawa stała „Kraków od początku, bez końca”, Pałac Krzysztofory
Grupa wiekowa odbiorców: 4-10 lat

Limit: 50 osób