W dniu 29 października (wtorek) w godz. 9:00-14:00 Fabryka Emalia Oskara Schindlera będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Link
Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Sztuka wiązania lin - warsztaty flisackie

Przystań Muzeum, Sala Spotkań Krakowian, Pałac Krzysztofory
Najważniejsze informacje
  • Osoba prowadząca Józef Ratajczak
  • Limit: 10 osób
  • Cena: 20 zł
  • Konieczność rezerwacji w Centrum Obsługi Zwiedzających - parter Pałacu Krzysztofory; godziny otwarcia: poniedziałek – niedziela 10.00 – 19.00, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl, tel. (+48) 12 426 50 60
  • Sposób oraz miejsce zakupu biletów: Centrum Obsługi Zwiedzających lub online

Zapraszamy na niezwykłe warsztaty, zorganizowane przez zespół Przystań Muzeum.

Czy widzieliście kiedyś, jak kapitan statku jedną ręką trzyma palącą się fajkę, a drugą cumuje statek?

Takie rzeczy zdarzają się tylko w filmach, natomiast u nas dowiesz się, jak zrobić, by węzły naprawdę trzymały, a czasem nawet ratowały życie.

Zapraszamy na jesienną odsłonę warsztatów - tym razem pod dachem, w kameralnej przestrzeni sali SPOTKA (Sala Spotkań Krakowian, Pałac Krzysztofory)

Warsztaty poprowadzi Józef Ratajczak - doświadczony flisak, sternik galara, odznaczony medalem św. Krzysztofa za zasługi dla Muzeum Krakowa.
Najważniejsze informacje
  • Osoba prowadząca Józef Ratajczak