Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Torby secesyją zdobione - warsztaty dla dzieci

Najważniejsze informacje

Prowadzący: Warsztatownia ChlastuPlastu
Gdzie: Rydlówka, ul. Tetmajera 28
Limit: 25 osób
Koszt udziału 20 zł/os.
Rezerwacja: Centrum Obsługi Zwiedzających, Rynek Główny 35, tel: 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Płócienna torba to wspaniały wynalazek, łatwo ją schować, można używać wielokrotnie a do tego... samemu ozdobić na warsztatach z cyklu: Herbatka u Rydlów

Podczas warsztatów będziemy więc uwalniać naszą wyobraźnię i tworzyć własne, niepowtarzalne torby secesyjne.

Ponieważ w tym celu używać będziemy trwałych farb akrylowych, sugerujemy by ubrać się w rzeczy, które mogą się (trwale) pobrudzić. W trakcie warsztatów może się bowiem okazać, że wymalujemy nie tylko torbę ale i siebie!
Najważniejsze informacje

Prowadzący: Warsztatownia ChlastuPlastu