Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Weekend seniora z kulturą

Najważniejsze informacje
Informacje, rezerwacje i zakup biletów:
Centrum Obsługi Zwiedzających, Rynek Główny 35 (Pałac Krzysztofory), 31-011 Kraków,
e-mail: info@muzeumkrakowa.pl , tel. 12 426 50 60
Obowiązuje limit miejsc.

Zapraszamy na "Weekend seniora z kulturą”

W dniach 5 - 6 października 2024 r. w ramach organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego akcji „Weekend seniora z kulturą” osoby, które ukończyły 60. rok życia mogą zwiedzić wszystkie oddziały i filie Muzeum Krakowa (z wyłączeniem Fabryki Emalia Oskara Schindlera i Rynku Podziemnego) po dokonaniu zakupu biletu w promocyjnej cenie 5 zł, także skorzystać z 10% rabatu na wydawnictwa Muzeum Krakowa dostępne w kasach muzealnych i sklepie muzealnym.

Rabatem nie mogą być objęte wydawnictwa wydane przez Muzeum Krakowa w ramach projektów dofinansowywanych ze środków zewnętrznych, gdy w umowach o dofinansowanie projektów zawarte zostały zapisy dotyczące sprzedaży wydawnictw w określonej, niezmiennej cenie. Rabat nie dotyczy również ,,Encyklopedii Krakowa".

W akcji biorą udział oddziały i filie w godzinach ich otwarcia

• Pałac Krzysztofory
  • Wieża Ratuszowa
  • Barbakan