Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W tym roku zapisy na konkurs szopek krakowskich prowadzimy w formie elektronicznej. Wszystkie osoby chcące wziąć udział w konkursie proszone są o zapisywanie się poprzez formularz. Zapisy trwają do 5 grudnia. Link
Strona korzysta z ciasteczek!

Konkurs „Na fundamencie krzyża. Historia Kościoła w Nowej Hucie”

Kolorowa wizualizacja Muzeum Nowej Huty

Szanowni Państwo, Muzeum Nowej Huty – oddział Muzeum Krakowa zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału konkursie „Na fundamencie krzyża. Historia Kościoła w Nowej Hucie”.

W konkursie mogą brać udział drużyny liczące od 2 do 4 osób, uczęszczających do jednej szkoły. Tegoroczna, nowa formuła konkursu będzie obejmowała 2 etapy: drużynowe przygotowanie fotoreportażu, którego tematem są „Mistrzejowice jako sfera sacrum” oraz drużynowy udział w grze miejskiej. Finał konkursu będzie miał miejsce 27 kwietnia 2022 r. w Muzeum Nowej Huty.
W ramach przygotowań do konkursu Muzeum zaprasza uczestników na wydarzenia związane z jego tematyką: .
Chęć udziału w Konkursie należy zgłaszać mailowo na adres nowahuta@muzeumkrakowa.pl(w temacie wiadomości prosimy wpisać: „Konkurs Na fundamencie Krzyża”).
W zgłoszeniu prosimy o podanie nazwy szkoły, nazwy drużyny oraz liczby uczniów biorących udział w Konkursie w ramach drużyny.
Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 grudnia 2021 r.
Konkurs organizowany jest we współpracy z czasopismem „Głos – Tygodnik Nowohucki” i Parafią Najświętszego Serca Jezusa w Krakowie.
Kolorowa wizualizacja Muzeum Nowej Huty

Powiązane oddziały