Plebiscyt Publiczności na najpiękniejszą szopkę krakowską - WYNIKI

Kolorowy baner reklamujący wystawę szopek krakowskich

Muzeum Krakowa zaprasza do zapoznania się z wynikami plebiscytu na najpiękniejszą szopkę krakowską na pokonkursowej wystawie 80. Konkursu Szopek Krakowskich.

Wyniki plebiscytu:

Zagłosuj na najpiękniejszą szopkę krakowską i wygraj voucher na usługi SPA w Hotelu Galaxy w Krakowie o wartości 250,00 zł.

Głosowanie w ramach Plebiscytu trwa od 3 stycznia do 24 lutego 2023 r.

Przy zakupie biletu wstępu Uczestnik otrzymuje kartę do głosowania, której wzór stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu, opatrzoną pieczątką Organizatora.

W dowolnym momencie zwiedzania wystawy Uczestnik, po wypełnieniu karty do głosowania, może wrzucić ją do oznaczonej urny.

Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 26 lutego 2023 r. o godz. 18.00 na stronie internetowej www.muzeumkrakowa.pl oraz na profilu Muzeum Krakowa na Facebooku.

Więcej szczegółów w regulaminie do pobrania poniżej.
Kolorowy baner reklamujący wystawę szopek krakowskich

Regulamin plebiscytu