Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Szanowni Państwo, w związku z trwającymi przygotowaniami do wystawy obejmującej twórczość artystyczną Włodzimierza Tetmajera, poszukujemy prac malarskich, rysunkowych lub opracowanych w innych technikach jego autorstwa. Więcej informacji w zakładce Wydarzenia >> Aktualności.

Wyniki konkursu online na najpiękniejsze drzewko emausowe

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu online na najpiękniejsze drzewko emausowe.

Laureaci:

I miejsce - Samorządowe Przedszkole nr 108 Kraina Tęczy grupa 1 Smerfiki (3-4 lata)

II miejsce – Niepubliczne Przedszkole Montessori „Dzieci Świata” (3-7 lat) [nagrodzeni też w ubiegłym roku!!!]

III miejsce – Klub Senior+ w Świątnikach Górnych z siedzibą w Ochojnie (dorośli, nawet mocno ;) )

WyróżnienieAlicja Tyniec (dorośli – 67 lat)

Każdy Laureat otrzyma nagrodę w postaci karty wolnego wstępu do Muzeum Historycznego Miasta Krakowa dla dwóch osób, do wykorzystania do 31 grudnia 2022 r., oraz wydawnictwa muzealne lub wartości do 100 zł.

Powiązane aktualności