Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
Strona korzysta z ciasteczek!

Muzeum od kołyski

Muzeum od kołyski to cykl zajęć w Muzeum Krakowa, który adresowany jest do rodziców i opiekunów dzieci (do 2 roku życia) oraz rodziców spodziewających się potomstwa.

Chcemy, aby czas oczekiwania na narodziny dziecka oraz urlopów wychowawczych rodzice mogli spędzić w sposób aktywny i ciekawy. Dlatego też zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów maluszków do wspólnego odkrywania naszego miasta oraz oddziałów Muzeum Krakowa.
Spotkania odbywają się o stałych porach w trzecie czwartki miesiąca. Oferta każdorazowo zamieszczana jest na naszej stronie w zakładce Edukacja – Rodzice z dziećmi (link: https://muzeumkrakowa.pl/rodzice-z-dziecmi ), a także pojawia się na facebooku Krzysztoforek i Dorotka (link: https://www.facebook.com/Krzysztoforek ). Dodatkowo można także korzystać z naszego newslettera. Wystarczy napisać na adres edukacja@muzeumkrakowa.pl, w treści podając swoje imię i nazwisko oraz imię i wiek dziecka, a my będziemy raz w miesiącu wysyłać wiadomość e-mail z ofertą na kolejny miesiąc.
Rodzicu i Opiekunie! Nie czekaj i dołącz do naszej muzealnej rodziny! Do zobaczenia na spotkaniach w ramach Muzeum od kołyski!

Powiązane wydarzenia