Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Festiwal Kultura bez barier - zwiedzanie, wystawa: Młoda Polska w Bronowicach – oprowadzanie po Rydlówce

Najważniejsze informacje
Szczegóły i rezerwacja na stronie
Zapraszamy do wspólnego odkrywania skarbów Rydlówki - miejsca o wyjątkowym znaczeniu dla polskiej kultury i literatury.
Rydlówka to dom pełen tajemnic, zabytkowych przedmiotów i niesamowitych opowieści, które zachwycą zarówno dzieci jak i dorosłych. Zapraszamy do wspólnej podróży w czasie i odkrywania magii tego miejsca. W ciekawy i interaktywny sposób opowiemy o tym, jak żyło się tu ponad 100 lat temu, kim byli mieszkańcy tego domu i dlaczego stali się bohaterami arcydramatu "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego. Nie zabraknie anegdot, ciekawostek i zadań, które pobudza wyobraźnię najmłodszych uczestników. To wyjątkowa okazja do wspólnego spędzenia czasu, nauki i zabawy.

Wydarzenie może się odbyć dzięki realizacji zadania "Dostępna Rydlówka - modernizacja wystawy stałej w oddziale Muzeum Krakowa" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.
Najważniejsze informacje
Szczegóły i rezerwacja na stronie