W dniu 29 października (wtorek) w godz. 9:00-14:00 Fabryka Emalia Oskara Schindlera będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Link
Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Księgi Krzysztoforskie: Co mogą smoki, a czego nie, zaraz dowiesz się

Najważniejsze informacje
Sala Miedziana
Przedstawienie teatralne dla dzieci w wieku 5-10 lat.
Cena: 20,00 zł od dziecka (jeden opiekun wstęp bezpłatny)
Konieczna rezerwacja: Centrum Obsługi Zwiedzających, Pałac Krzysztofory, Rynek Główny 35, tel. 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl
Limit: 100
Zapraszamy na kolejne przedstawienie dla dzieci w ramach cyklu Księgi Krzysztoforskie. Tym razem zobaczymy przygody, jakie spotkały krewnego Smoka Wawelskiego, Smoczka Obiboczka.

Mieszkańcy leśnej polany, Smoczek Obiboczek i Skrzacik Pomponik, przeżywają wspólnie zabawne sytuacje. Bywają nieposłuszni i niegrzeczni, co powoduje pewne kłopoty, ale wszystko kończy się dobrze. Dowiadują się, jak ważna jest kultura osobista, dobre wychowanie i co wspólnego ma z nimi czytanie książek. W drodze towarzyszą im Pan Anatol Bibliotekarz Znakomity, Waldemar Ojciec Smok (rodzony brat Smoka Wawelskiego), Nauczyciel Papug Dziób i inne, wielobarwne postaci tego spektaklu w dwóch odsłonach.
Przedstawienie składa się z elementów teatru żywego aktora oraz teatru kukiełkowo-lalkowego. W czasie spektaklu Dzieci zostają zaproszone na scenę, współtworząc opowiadaną bajkę. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i niezwykłe przeżycia!

Krzysztoforskie Księgi to cykl spektakli dla dzieci w wieku 3-9 lat, podczas których dzieci poznają bogaty świat krakowskich podań i opowieści. W przedstawieniach pojawiają się m.in. Pan Twardowski, Smok Wawelski, szewc Skuba, Lajkonik, a także inni bohaterowie znani z legend Krakowa. Przedstawienia realizowanie są przez Teatr Otwarty.
Najważniejsze informacje
Sala Miedziana
Przedstawienie teatralne dla dzieci w wieku 5-10 lat.
Cena: 20,00 zł od dziecka (jeden opiekun wstęp bezpłatny)
Limit: 100