Ustawienia prywatności
*Z wyjątkiem niezbędnych

Warsztaty szopkarskie dla rodzin z dziećmi

Najważniejsze informacje
Miejsce wydarzenia: Sala Spotkań Krakowian SPOTKA, Pałac Krzysztofory, Rynek Główny 35.
Limit osób: 12 osób
udział bezpłatny
Godz. 11:00 – 12:30
Rezerwacja pod adresem mailowym o.jania@muzeumkrakowa.pl lub numerem telefonu 12 619 24 15.

Zapraszamy na warsztaty szopkarskie przeznaczone dla rodzin z dziećmi.

W trakcie zajęć uczestnicy warsztatów pod okiem wielokrotnie nagradzanego szopkarza, Jakuba Zawadzińskiego, przygotują szopki, które wezmą udział w 82. Konkursie Szopek Krakowskich i zaprezentowane zostaną na wystawie pokonkursowej w Pałacu Krzysztofory. Zapraszamy do zgłaszania się całą rodziną, wspólnej pracy i zabawy – warsztaty są bezpłatne, a Muzeum zapewnia materiały.

Prowadzący: Jakub Zawadziński

Fotografia: Jakub Zawadziński podczas Konkursu w 2018 r., fot. Andrzej Janikowski

Warsztaty realizowane w ramach grantu „Szopkarskie rody. Przeszłość przyszłości dla rozwoju rzemiosła szopkarstwa krakowskiego”.
Najważniejsze informacje
Limit osób: 12 osób