Bilety onlineDeklaracja dostepnościENDofinansowano ze środków Unii Europejskiej

Z kopca tajemnic, ze skarbca podgórskich legend

Zajęcia stacjonarne
Najważniejsze informacje:
typ zajęć:
stacjonarne
czas trwania:
Ceny biletów na wystawę
Bilet normalny 14.00 zł
Bilet ulgowy 10.00 zł
Bilet rodzinny 28.00 zł
Bilet grupowy 10.00 zł
Bilet grupowy ulgowy 9.00 zł
Oprowadzanie po wystawie 110.00 zł
Dzieci do 7 roku życia upoważnione są do bezpłatnego wstępu

Bilet kupiony na wystawę stałą "Miasto pod kopcem" upoważnia do zwiedzenia w jego cenie wystawy czasowej

Środa dniem bezpłatnym
Rezerwacje i terminy
Rezerwacje na zajęcia edukacyjne przyjmowane są najpóźniej na dwa tygodnie przed planowanym terminem wizyty w muzeum, w zależności od dostępności wolnych terminów.
Zamówienia należy składać telefonicznie lub mailowo w oddziale organizującym zajęcia. Numery telefonów oraz adresy mailowe znajdują się w zakładce „Oddziały”.
Zajęcia edukacyjne realizowane przez oddział Muzeum Podgórza prosimy zamawiać mailowo: podgorze@muzeumkrakowa.pl lub telefonicznie: 12 39 68 101.

Zapraszamy na nasze muzealne lekcje!

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zajęć!

Podstawa programowa (przedszkola)

Fizyczny obszar rozwoju dziecka (I.5, I.6); emocjonalny obszar rozwoju dziecka (II.4, II.9); społeczny obszar rozwoju dziecka (III.1, III.2, III.8); poznawczy obszar rozwoju dziecka (IV.1, IV.3, IV.8, IV.10)

Podstawa programowa (edukacja wczesnoszkolna)

Edukacja wczesnoszkolna (kl. I–III): edukacja polonistyczna (I.2.1); edukacja społeczna (III.1.1, III.1.7, III.2.1, III.2.5)