Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W związku z prowadzonymi pracami remontowymi, w dniach 07.09.22 – 09.10.22 r. wyłączona zostaje czasowo ze zwiedzania wystawa stała prezentowana w Muzeum Podgórza - „Miasto pod Kopcem Kraka”. Wystawa czasowa "Stał dwór szlachecki" będzie prezentowana bez zmian.

Z kopca tajemnic, ze skarbca podgórskich legend

Kolorowa fotografia przedstawiająca przestrzeń w Muzeum Podgórza
Najważniejsze informacje:
typ zajęć:
stacjonarne
czas trwania:
Ceny biletów na wystawę
Bilet normalny 14.00 zł
Bilet ulgowy 10.00 zł
Bilet rodzinny 28.00 zł
Bilet grupowy 10.00 zł
Bilet grupowy ulgowy 9.00 zł
Oprowadzanie po wystawie 110.00 zł
Dzieci do 7 roku życia upoważnione są do bezpłatnego wstępu

Bilet kupiony na wystawę stałą "Miasto pod kopcem" upoważnia do zwiedzenia w jego cenie wystawy czasowej

Środa dniem bezpłatnym
Rezerwacje i terminy
Rezerwacje na zajęcia edukacyjne przyjmowane są najpóźniej na dwa tygodnie przed planowanym terminem wizyty w muzeum, w zależności od dostępności wolnych terminów.
Zamówienia należy składać telefonicznie lub mailowo w oddziale organizującym zajęcia. Numery telefonów oraz adresy mailowe znajdują się w zakładce „Oddziały”.
Zajęcia edukacyjne realizowane przez oddział Muzeum Podgórza prosimy zamawiać mailowo: podgorze@muzeumkrakowa.pl lub telefonicznie: 12 39 68 101.

Zapraszamy na nasze muzealne lekcje!

Podgórskie legendy to świat pełen fantazji, niesamowitych i często mrożących krew w żyłach opowieści oraz wydarzeń, których bohaterami są zarówno postacie historyczne, jak i legendarne.

Podstawa programowa (przedszkola)

Fizyczny obszar rozwoju dziecka (I.5, I.6); emocjonalny obszar rozwoju dziecka (II.4, II.9); społeczny obszar rozwoju dziecka (III.1, III.2, III.8); poznawczy obszar rozwoju dziecka (IV.1, IV.3, IV.8, IV.10)

Podstawa programowa (edukacja wczesnoszkolna)

Edukacja wczesnoszkolna (kl. I–III): edukacja polonistyczna (I.2.1); edukacja społeczna (III.1.1, III.1.7, III.2.1, III.2.5)