Muzeum i Centrum Ruchu Harcerskiego

W budynku Muzeum i Centrum Ruchu Harcerskiego istnieje możliwość wynajęcia miejsc noclegowych.

W oddziale mieszczą się następujące pokoje:

• jeden pokój szesnastoosobowy,
  • jeden pokój dwunastoosobowy,
  • cztery pokoje dwuosobowe.

Cennik wynajmu pokoi w Muzeum i Centrum Ruchu Harcerskiego:

• cena za 1 noc w pokoju wieloosobowym (dwunastoosobowym/szesnastoosobowym) - 70,00 zł brutto za osobę
  • cena za 1 noc w pokoju dwuosobowym zajmowanym przez jedną osobę - 150,00 zł brutto za osobę
  • cena za 1 noc w pokoju dwuosobowym zajmowanym przez dwie osoby - 110,00 zł brutto za osobę

Muzeum Krakowa informuje jednocześnie o jednorazowej, obowiązkowej opłacie za wypożyczenie kompletu pościeli, wynoszącej 30,00 zł brutto za okres wypożyczenia, płatnej w momencie zameldowania, która nie podlega zniżkom.

W celu zarezerwowania miejsca noclegowego należy kontaktować się bezpośrednio z oddziałem: harcerstwo@muzeumkrakowa.pl, tel. 12 61 92 414.