Ogłoszenie o sprzedaży samochodu osobowego

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa z siedzibą w Krakowie , Rynek Główny 35, zaprasza do składania ofert kupna samochodu osobowego marki Peugeot Partner.

I. Przedmiot licytacji

• samochód marki PEUGEOT, model – PARTNER (VAN),  7- osobowy
  • nr rejestracyjny – KR 889NS
  • nr inwentarzowy – 5/7/ST
  • rok produkcji – 2010
  • kolor  grafitowy metalik
  • pojemność silnika 1560 cm3, moc silnika 68kW (92 kM), silnik Diesla, nr VIN: VF37S9HP0AJ860515
  • paliwo: olej napędowy
  • norma euro: EURO 5*
  • przebieg 251 270 km
  • samochód bezwypadkowy, serwisowany w autoryzowanych serwisach (faktury za naprawę do wglądu),  kupiony jako nowy w Polsce w autoryzowanym salonie,  posiada  hak, relingi dachowe, wymiana rozrządu  w  m-cu listopadzie 2018 r. przy przebiegi 196 009 km.
  • polisa OC ważna do 27.12.2024 r.
  • przegląd techniczny ważny do 20.12.2024 r.

II. Cena sprzedaży wyliczona w PLN

1.    Minimalna cena sprzedaży – 15 600,00  zł brutto (słownie: piętnaście tysięcy sześćset złotych i 00/100 groszy).

III. Zasady licytacji

1. Sprzedaż samochodu odbywa się w drodze licytacji za pośrednictwem portalu BIDCAR.PL https://bidcar.pl/aukcja/peugeot-partner-tepee-08-12-partner-16-hdi-vtc---rocznik-2010-9d3g19.
  2. Licytację  wygrywa osoba, która zaoferowała najwyższą cenę, przy czy minimalna oczekiwana cena sprzedaży wynosi 15 600 zł brutto.
  3. Osoba, która wygrała licytację jest zobowiązana do dokonania przedpłaty tytułem zakupu  przedmiotu licytacji w terminie do 7 dni kalendarzowych od dnia licytacji na konto Muzeum.
  4. Po podpisaniu umowy sprzedaży, Muzeum wystawia fakturę sprzedaży i przekazuje przedmiot licytacji nowemu właścicielowi.
  5. Wraz z wydaniem przedmiotu licytacji, kupujący otrzyma wszystkie dokumenty uprawniające do korzystania z niego tj.(dowód rejestracyjny, karta pojazdu, OC).
  6. Muzeum jako sprzedający zastrzega sobie własność pojazdu do czasu zaksięgowania kwoty zakupu na koncie bankowym Muzeum.
  7. Przystąpienie do licytacji jest równoznaczne z akceptacją przez jej uczestników wszystkich warunków zawartych w ogłoszeniu.
  8. Od dnia przekazania samochodu całkowitą odpowiedzialność za niego ponosi kupujący.
  9. Kupujący jest zobowiązany dokonać na własny koszt i rachunek wszelkich zgłoszeń i opłat wynikających z przeniesienia własności samochodu.
  10. Osoba do kontaktu - w kwestiach związanych  z licytacją prosimy o kontakt z Panem Adamem Surmaczem (Dział Administracji), tel. 12 6192366, tel. kom. 601 279 211, e-mail: administracja@muzeumkrakowa.pl.
  11. Osoba do kontaktu - w kwestiach związanych ze stanem technicznym samochodu i jego oględzin prosimy o kontakt z Panem Leszkiem Guzikiem (Pracownia Rzemieślnicza), nr tel. 661926408, e-mail: l.guzik@muzeumkrakowa.pl.  Oględziny  możliwe są w siedzibie Muzeum Krakowa Rynek Główny 35, 31-011 Kraków.