Praca oddziałów Muzeum Krakowa podczas weekendu majowego. Link

Powierzchnie w oddziale „Dom pod Krzyżem”

ul. Szpitalna 21, Kraków

Opis miejsca

Dom pod Krzyżem jest zlokalizowany w sąsiedztwie Teatru im. Julisza Słowackiego i zrewitalizowanego placu Świętego Ducha. Jego dzieje sięgają XIII w. i związane są ze szpitalem ubogich scholarów pod wezwaniem św. Rocha. W latach przedwojennych był siedzibą Związku Plastyków Krakowa, a roku 1933 rozpoczęła tu działalność eksperymentalna scena teatru Cricot Józefa Jeremy. W chwili obecnej mieści się tu Centrum Interpretacji Niematerialnego Dziedzictwa Krakowa.

Opis oferty

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty udostępnienia powierzchni ogrodzonego dziedzińca  Domu pod Krzyżem.

Z uwagi na lokalizację i sąsiedztwo jest to idealne miejsce do organizacji kameralnych koncertów, małych form teatralnych, otwartej przestrzeni twórczej, ale również kiermaszów czy letniej kawiarni (ogródka).

Cena za udostępnienie powierzchni dziedzińca uzależniona jest od celu udostępnienia.

W celu skorzystania z naszej oferty prosimy o kontakt e-mail: najem@muzeumkrakowa.pl, tel: 12 619 23 66 i 12 619 23 37.

Organizując wydarzenie w przestrzeniach muzealnych zachęcamy Państwa do wzbogacenia agendy o będące w ofercie Muzeum Krakowa warsztaty edukacyjne i wykłady, jak również do zwiedzania naszych przestrzeni wystawienniczych.