Bilety onlineMuzeum dostępneDofinansowano ze środków Unii Europejskiej
W związku z prowadzonymi pracami remontowymi, w dniach 07.09.22 – 09.10.22 r. wyłączona zostaje czasowo ze zwiedzania wystawa stała prezentowana w Muzeum Podgórza - „Miasto pod Kopcem Kraka”. Wystawa czasowa "Stał dwór szlachecki" będzie prezentowana bez zmian.

5. urodziny Fabryki Emalia Oskara Schindlera

Fabryka Emalia Oskara Schindlera działa na krakowskim Zabłociu od 10. czerwca 2010 roku. Podczas 5. urodzin w Fabryce pojawiło się wielu znakomitych gości. Wieczór uświetnił koncert Adama Pierończyka.

Pięć lat oddziału MHK Fabryka Emalia Oskara Schindlera na krakowskim Zabłociu

To już piąte urodziny Fabryki Emalia Oskara Schindlera na krakowskim Zabłociu! Zobacz jak wyglądało te 5 lat w liczbach. Autorami zdjęć wykorzystanych w filmie są: Andrzej Janikowski Tomasz Kalarus Edward Smyła Krzysztof Żyra

Sonda: Fabryka Emalia Oskara Schindlera to...

Piąte urodziny oddziału Muzeum Historycznego Miasta Krakowa - Fabryki Emalia Oskara Schindlera na krakowskim Zabłociu były idealną okazją by spytać mieszkańców i turystów co myślą o wystawie i muzeum przy ul. Lipowej 4.